12. klassi tutipäev

Avaldatud

Kevade tulekuga läheneb kiirelt abiturentidele lõpueksamite aeg ja uksele koputab kooli lõpp. Tutipäev on enne I riigieksamit muretu, lõbus ja emotsionaalne koolipäev.

Lühikesed püksid, seelikud, vallatud patsid ja põlvikud, veepüstolid, õhupallid – selline lapselik vaatapilt vaatas esimesena vastu 12.klassi esimesele õpetajale Tiia Heintalule, kes andis neile noortele viimase tunni siin koolis. Edasi suunduti üheskoos klassijuhataja Ain Keerupiga koolimajaga hüvasti jätma, mille käigus jäeti “jalajälg” seintele.

Nii nagu 1.septembril tõi 12.klass käekõrval esimesele aktusele kooliteed alustavad pisikesed poisid ja tüdrukud, mindi täna üheskoos taas aulasse, et anda edasi vastastikku ilusad soovid ja meenutada aegu, mis seintele jäänud jalajälgedel isikut endas kaasas kannavad. Siinkohal suur tänu 11.klassi õpilastele ja klassijuhatajale,kelle kaunistatud saal õiget meeleolu lisas.

Traditsioonikohaselt meie kooli kõige nooremad ja vanemad istutasid ka kooli õuele tammepuu ning päeva lõpetas magus suutäis sööklas. Suured tänud lauluõpetajatele ja kõigile neile,kes Tutipäevale kaasa aitasid jõu ja nõuga.

Maarja Tammai
Huvijuht

Tutikas1Tutikas2Tutikas3Tutikas4Tutikas5

Kategooriad: Uudised