6A ja 2B klassi ühine ettevõtliku õppe õuetund

Avaldatud

7. oktoobril toimus 6A ja 2B klassil ühine ettevõtliku õppe õuetund. 6A ja 2B klass moodustasid segameeskonnad ning igal meeskonnal oli oma ülesanne. Lõpptulemusena pidi valmima reklaamvideo üritusele “Kohvikute päev”. Üks meeskond tegeles plakati tegemisega ja tegemiseks vajaliku materjali leidmisega. Teine meeskond mõtles välja stsenaariumi ja jagas rollid ning kolmas meeskond valis välja filmimiseks sobiva koha ja tegi prooviks klipid. 

Ettevõtliku õppe õpetajad Evelyn Sillaots ja Georgina Ristoja kirjutasid päevast nii:

“Meeletult äge oli näha seda, kuidas 6. klass võttis kohe suurema rolli, jagas kõigile ülesande ja pani meeskonna tööle nii, et ka 2. klass sai osa. Veidi isegi oli uskumatu vaadata kuidas nelja aastase vanusevahega klassid suutsid nii hästi koostööd teha ja kõigest 45 minutiga suutsid algusest lõpuni läbi mõelda ja valmis teha ühe suurepärase reklaamklipi. Kindlasti soovime selliseid tunde veel teha.”

Tunni lõpuks panid kõik kolm meeskonda oma tehtud töö üheks tervikuks ning sellest valmis väga vinge reklaamklipp, mis on algusest lõpuni tehtud 6A ja 2B klassi ühistööna. 

Reklaamklipi lõpptulemus