Etendus "Võlur Oz" Ugala teatris
1.c-4.c ja 4.a ja 4.b klasside õpilased külastasid Ugala teatrit ja nautisid reisi Viljandisse.
Merilin Haasma: “Võlur Oz” etenduses oli palju tegelasi. Etenduse sõnum oli see, et paljud arvavad, et nad ei suuda midagi. Inimesed tahavad, et keegi võlub neile mõistust või headust. Tegelikult on kõik sinus endas olemas. Sa pead ainult endasse uskuma ja muidugi tegutsema.
Ebe-Triin Reinsalu: Enne Viljandisse saabumist külastasime huvitavaid kohti. Nautisime Soomaal viiendat aastaaega, ronisime Läti vaatetorni ja imetlesime loodust. Kõndisime Tori-Jõesuu rippsillal.
Handro Krünberk: Tore oli ka see, et tagasiteel me bussis laulsime ja rääkisime etendusest. Kõik, kes soovisid, avaldasid oma arvamust.
Marcus Saks: Tegelikult pole ju võlur Ozi olemas, iga inimene ise saab olla hea, tark ja julge, kui ta vaid ise seda tahab.
Aitäh õpilased, et oskasite reisi nautida.
Õpetajad Eneli Arusaar, Jelena Oleštšenko ja Leili Täll