KiVa päev Sindi Gümnaasiumis

Avaldatud

10. juunil toimus Sindi Gümnaasiumi õpilastele Sindi linnas KiVa orienteerumismäng. Eesmärgiks oli panna lapsed koos töötama, teisi märkama ja üksteisega arvestama.

Orieteerumisrajal oli 20 erinevat punkti, kus sai proovile panna oma oskusi KiVa „Aliases”, telefonimängus, emotsioonide tundmises ja teistes ülesannetes. Ühes punktis paluti grupikaaslastele teha „Hea tuju kingitus” mõne motiveeriva ja sõbraliku sõna näol. Nagu kiiresti arenev nutimaalilm nõuab, oli ka meil võimalus kasutada digivahendeid. Õpilastel oli ülesandeks teha lühivideoklipp KiVa teemal ja rakendada aasta jooksul KiVa tundides kogutud teadmisi KiVa arvutimängus.

Lisaks kooli KiVa tiimi poolt korraldatud orienteerumispunktidele panid oma punkti ka välja Punane Rist, Sindi lasteaed, Tori vallavalitsus, Sindi linna raamatukogu, kodukaitse ja politsei. Neis punktides said õpilased tutvuda nimetatud asutuste tööde ja tegemistega.

Koostööd, hoolimist ja arvestamist nõudval rajal olid õpilased umbes kaks tundi. Päeva lõpuks ootas kõiki ühispiknik kooli hoovis. Vahvat KiVa päeva jäävad meenutama KiVa lipp koos osalejate allkirjadega, laste valmistatud plakatid ja videod.

Täname kõiki, kes aitasid meil KiVa päeva orienteerumismängu korraldada, ja ka neid, kes sellest osa võtsid.

Ilusat suve soovides,
SG KiVa tiim

Kategooriad: Uudised