Õpetajad

Ain Keerup ajalugu, loodusõpetus direktor@sindi.edu.ee
Eedi Lelov bioloogia eedi.lelov@sindi.edu.ee
Eneli Arusaar klassiõpetaja, eesti keel teise keelena, majandus eneli.arusaar@sindi.edu.ee
Ester Lebedeva väikeklassi õpetaja ester.lebedeva@sindi.edu.ee
Jelena Kuvšinova muusika jelena.kuvsinova@sindi.edu.ee
Jelena Oleštšenko klassiõpetaja jelena.olestsenko@sindi.edu.ee
Katrin Kallit kehaline kasvatus katrin.kallit@sindi.edu.ee
Kerdi Mihhailova matemaatika kerdi.mihhailova@sindi.edu.ee
Kristi Suppi majandusõpe kristi.suppi@sindi.edu.ee
Leili Täll klassiõpetaja, eesti keel leili.tall@sindi.edu.ee
Lembit Roosimäe ajalugu, ühiskonnaõpetus lembit.roosimae@sindi.edu.ee
Maarika Tärk keemia maarika.tark@sindi.edu.ee
Made Uiga klassiõpetaja, majandus made.uiga@sindi.edu.ee
Maia Agar kunst, käsitöö, uurimistööde alused maia.agar@sindi.edu.ee
Maie Tamme inimeseõpetus, bioloogia, geograafia maie.tamme@sindi.edu.ee
Margaret Roos inglise keel margaret.roos@sindi.edu.ee
Margit Eichenbaum väikeklassi õpetaja margit.eichenbaum@sindi.edu.ee
Margit Rebane matemaatika oppealajuhataja@sindi.edu.ee
Marje Tilk muusika marje.tilk@sindi.edu.ee
Mart Nõmm majandusõpetus majandus@sindi.edu.ee
Merike Lilleleht klassiõpetaja merike.lilleleht@sindi.edu.ee
Merike Meidra klassiõpetaja merike.meidra@sindi.edu.ee
Naima Soosaar klassiõpetaja naima.soosaar@sindi.edu.ee
Nanni Kull kehaline kasvatus nanni.kull@sindi.edu.ee
Osvald Uuland poiste töö- ja tehnoloogiaõpetus, füüsika osvald.uuland@sindi.edu.ee
Raili Juss eesti keel raili.juss@sindi.edu.ee
Railja Muhhametzjanova vene keel railja.muhhametzjanova@sindi.edu.ee
Riina Timberg arvutiõpetus, inimeseõpetus riina.timberg@sindi.edu.ee
Signe Lensment arvutiõpetus, geograafia, psühholoogia, multimeedia, loodusõpetus signe.lensment@sindi.edu.ee
Silva Sikk inglise keel silva.sikk@sindi.edu.ee
Siret Siitam klassiõpetaja, inglise keel siret.siitam@sindi.edu.ee
Sirje Tannebaum eesti keel ja kirjandus sirje.tannebaum@sindi.edu.ee
Sven Jürgenson füüsika sven.jyrgenson@sindi.edu.ee
Tatjana Grigorjeva-Keerup vene keel tatjana.grigorjeva-keerup@sindi.edu.ee
Tatjana Estreich loodusõpetus, inimeseõpetus tatjana.estreich@sindi.edu.ee
Tatjana Viks matemaatika tatjana.viks@sindi.edu.ee
Tiia Heintalu klassiõpetaja, loodusõpetus, käsitöö tiia.heintalu@sindi.edu.ee
Tiia Reiksaar saksa keel tiia.reiksaar@sindi.edu.ee