Konsultatsioonid 2020/21 ÕA

Perekonnanimi Eesnimi konsultatsioon klassijuhataja vastuvõtt
Agar Maia Kolmapäeval 14.00-14.45 ja kokkuleppel Esmaspäeval 12.00-12.45 ja kokkuleppel
Arusaar Eneli Kolmapäeval 14.00-14.45 ja kokkuleppel kokkuleppel
Estreich Tatjana R.7 tund 14.00-14.45
Grigorjeva-Keerup Tatjana K. 15.00-15.45 ja kokkuleppel kokkuleppel
Hartõkainen Hellika Kokkuleppel Kokkuleppel
Heintalu Tiia E 6.tund, K 6. tund Kokkuleppel
Jeret Erika E 7. tund
Juss Raili K 7. tund ja kokkuleppel
Jürgenson Sven R.7 tund 14.00-14.45
Kallit Katrin Kokkuleppel
       
Kandima Lisette Esmaspäeval 15.00-15.45 ja kokkuleppel
Kangur Kärt Neljapäeval kell 14.00-14.45 või kokkulepitud ajal Kokkuleppel
Kull Nanni Kokkuleppel
Kuvšinova Jelena Kokkuleppel
Lebedeva Ester Esmaspäeval 13.00-13.45 Neljapäeval 12.00-12.45 ja kokkuleppel
Lelov Eedi kokkuleppel kokkuleppel
Lensment Signe Neljapäeval kell 14.00 Neljapäeval kell 15.00 ja kokkuleppel
Lilleleht Merike Teisipäev kell 13.00 Kokkuleppel
Luukas Kaja Kokkuleppel
Meidra Merike K 6.tund, N 6.tund (13.00 – 13.45) Kokkuleppel
Muhhametzjanova Railja E 7.tund 14.00-14.45
Nõmm Mart E,K,N,R aeg kokkuleppel
Ojasoo Egle Kokkuleppel
Oleštšenko Jelena E 7. tund ja kokkuleppel kokkuleppel
Pening Airika Sinna, kus tunniplaani järgi ruumi jääb
Peterson Karin Neljapäeval 7.tund või kokkuleppel. Kokkuleppel
Pihlak Sirly Kokkuleppel Kokkuleppel
Reiksaar Tiia Reedel 7. tund + kokkuleppel
Rikk Margus Teisipäev kell 13.00
Ristoja Georgina Kokkuleppel
Roosimäe Lembit Kokkuleppel
Siitam Siret   kokkuleppel
Sikk Silva Kolmapäev 13.00 kokkuleppel
Solovjov Kelly Kokkuleppel
Soosaar Naima kokkuleppel  
Suppi Kristi Kokkuleppel
Tannebaum Sirje Esmaspäeval 8. tund ja kokkuleppel Kokkuleppel
Teiss Ly Reede 14:00 – 14:45
Telman Heli K, N, R 6.tund kokkuleppel
Tilk Marje E ja T 13:45 või kokkuleppel
Timberg Riina E 14.00-15.45 või kokkuleppel kokkuleppel
Uiga Made esmaspäev kell 12 teisipäev kell 13 või kokkuleppel
Uussaar Veronika esmaspäev kel l15.00 kokkuleppel
Viikmann Helju Kokkuleppel Kokkuleppel
Viks Tatjana kolmapäev kl 15.30 ja kokkuleppel