3. klass

3.klassi soovituslik kirjandus

  • L.Sacher „Pahupidikooli isemoodi lood”

  • L.SacherPahupidikooli tabab üllatus „
  • L.Sacher „Pahupidikool kukub kokku”

  • K. Kass „Samueli võlupadi”

  • K. Kass „Petra lood”

  • K. Kass „Käru-Kaarel”

  • K. Kass „Kasper ja viis tarka kassi”

  • K. Hinrikus „Katariina ja herned”

  • I. Tomusk „Kõik emad on head”

  • I. Tomusk „Rasmuse vuntsid”

  • I. Tomusk „Amanda patsid”

  • I. Tomusk „Isamoodi unejutud”

  • I. Tomusk „Volli lood”

  • U. Nilsson „Vanaema raha”

  • L. F. Baum „Võlur Oz”

  • M. Nicolaysen „Sven ja rott suvelaagris”

  • C. Nöstlinger „Tulipunane Friederike”

  • S. Olsson „Sune lood” (5 erinevat raamatut)

  • A. Milne „Karupoeg Puhh”

  • P. Raud „Teistmoodi printsessi lood”

  • P. Raud „Sanna ja salakütid”

  • P. Raud „Natuke napakad lood”

  • P. Raud „Mina, emme ja meie igasugused sõbrad”

  • P. Raud „Kõik minu sugulased”

  • P. Raud „Tobias ja teine B”

  • A. Lindgren „Lärmisepa tänava Lota”

  • A. Lindgren „Pipi Pikksukk”

  • C. Bieniek „Ülemnuuskur Osvaldi lood” (5 erinevat raamatut)

  • V. Belials „Ossum-Possum pannkoogielukas”

  • E. Kästner „Veel üks Lotte”

  • T. Kask „Tänavalapsed”

  • T. Kask „Tänavalapsed. Uus algus”

  • O. Kirkegaard „Kummi-Tarzan ja teised”

  • A. Kivirähk „Sirli, Siim ja saladused”

  • A. Kivirähk „Limpa ja mereröövlid”

  • A. Kivirähk „Kaelkirjak”

  • J. Põldma „Lepatriinude jõulud”

  • K. Pettai „Kaarina ja võluvärgid”

  • E. Petrone „Jassi pass”

  • E. Petrone „Võlusaõnad. Ühe minuti muinasjutud”

  • E. Blyton „Härjapõlvlane Itsitaja ja teised jutud” (4 erinevat raamatut)

  • C. Riddell „Ottoline läheb kooli”

  • C. Riddel „Ottoline merel”

  • C. Riddel „Ada Goot ja kummitushiir”

  • C. Riddel „Ada Goot ja Vihuriöö”

  • C. Riddel „Ada Goot ja Täiskuupidustused”

  • M. Keränen „Jõmmu”

  • M. Keränen „Professor Must”

  • L. Tungal „Kristiina, see keskmine”

  • H. Huovi „Urbo ja Turbo” lood

  • T. Selli „Kuningas Lambapea ja Piripoti Kuningriik”