"Koos on alati parem"

Avaldatud

Sindi Gümnaasiumi tantsurühm Hope esitas oma tantsu “Koos on alati parem” 10-pealisele žüriile 21. aprillil Tallinnas võimlemisfestivalil Kauni Rühiga Ellu (KRE). Žürii ei võrdle tantse omavahel ja loeb vaid hetkeemotsioon, mida tants ja tantsijad kohtunikele tekitavad. Ebatavaline rekvisiit – hiigelsuur seelik – püüdis kohtunike pilke ja tüdrukute tubli esitus sai pärjatud 88 punktiga 100st, millega teeniti välja hõbeplaat, kusjuures kuldplaadist jäi puudu vaid 2 punkti. Nii tüdrukud ise kui ka treener Merili Passel jäid tulemusega väga rahule. Kõrgetele punktidele tantsisid ennast Merili Eenraid, Vanessa Viikoja, Kristiine Laaneväli, Marleene Ruul, Mirell Ribul, Maria Ribul, Lenna Buht, Mia Maria Nõmm ja Melani Luuk.
Järgnevalt on välja toodud mõned tüdrukute enda kommentaarid festivali kohta.
Merili: Kõik oli põnev ja uudne. Ma polnud varem nii suurel tantsu/võimlemisüritusel käinud. Nägime palju teisi kavu, kust mina sain palju asju, mida veel õppida ning inspiratsiooni ja motivatsiooni tantsuga edasi pürgimiseks. Ka sel võistlusel ei oleks ma tahtnud tantsu lõpetada, vaid edasi tantsida. Mina andsin sellesse võistlusesse ja tantsu kogu oma hinge ja kire tantsu vastu.
Vanessa: Meil läks väga hästi, ärevust oli vähe. Oleme õnnelikud et saime hõbe plaadi. Päev oli sündmuste rohke ning lõbus.
Juhendaja Merili Passel
Kategooriad: Uudised