Meie kooli saksakeellaste kuldne trio
Reedel, 09. märtsil 2018 toimunud maakonna saksa keele olümpiaadil osalesid meie koolist viis õpilast. 6.a klassi saksa keelt õppivad noormehed läksid välja meie kooli esindama täies koosseisus. 1. koha pälvis Mihkel Mattiisen. Hendrik Sauväli ja John Silver Mitt ei jõudnud küll esimeste hulka, aga neile kuulub meie suur tänu ja tunnustus, sest kõik ei saa ju võita, aga võidust olulisem on osavõtt ja kogemuste hankimine ning julgus end proovile panna. Õnnitleme!
8.a klassi õpilane Sigrid Riik on maakonna arvestuses juba teist aastat parim saksa keele oskaja. Ka sel aastal tõi ta ära „kuldmedali” ja tõestas taaskord, et ta on jätkuvalt maakonna parim saksa keele oskaja.
Kuid väga napi vahega on tema kannul „hõbemedalile” tulnud Kaisa Hartwich 8.b klassist. Õnnitleme ja hõiskame koos nendega ning täname neid tubliduse eest!
Fotol meie saksakeellaste kuldne trio: Sigrid, Kaisa ja Mihkel.
Saksa keele õpetaja Tiia Reiksaar