Nukuteater

Avaldatud

25. jaanuaril käis 3.b klass Tallinna Nukuteatris vaatamas etendust „ Miisu”. Eelnevalt tutvusime autori Annie M.G. Schmid´i loominguga ja lugesime „ Miisu” raamatust paar peatükki. Seega oli etenduse alguses äratundmisrõõm suur.

Tore oli näha, et laval oli peale nukkude ka näitlejad, kes suhtlesid vahetult ka pealtvaatajatega ning ega väikesed vaatajadki alla jäänud. Nemad juhatasid head tegelased pahade jälgedele. Näidend oli hoogne ja väga sügava sisuga. Kõige olulisem oli, et lapsed olid vaimustuses nii teatrimajast, kui ka etendusest. Soovitame kõigil vaatama minna!

Õp Merike Lilleleht

Me sõitsime Tallinnasse väikese bussiga. Nukuteater oli väga uhke. Seal olid näokujulised toolid. Kohvik oli ka vahva, seintel olid punase raamiga peeglid ja raamil põlesid lambid. Meie etendus toimus Ferdinandi saalis. Näidendi nimi oli „ Miisu”. Kass Miisu oli muutunud naiseks ja püüdis inimeste juures elada, aga ta käitus kogu aeg nagu kass. Mulle meeldis see koht, kus Miisu pani kogu aeg tuld põlema. Ta tahtis hiiri püüda. Mulle meeldis väga see etendus. Pärast etendust läksime Raekoja platsile, kus oli ikka veel väga ilus ja suur kuusk. Seal oli ka taksikoera kujuline pink, kus me kõik käisime istumas ja pildistamas. Hiljem läksime mööda treppi Toompeale, vaatasime alla linnale ja merele. Mina kartsin väga, aga vaade oli ilus.

Reis oli väga vahva!

Mia Mirell Klaanberg


Kategooriad: Uudised