Õpilaste jõulud SG’s 2023

Avaldatud

Algklasside jõulupidu möödus sel aastal näidendi saatel, millest võtsid osa kõik algklassi õpilased. Imeline näidend “Kaksteist kuud”, kus kuri võõrasema saadab vaeslapse südatalvel metsa, et see tooks lumikellukesi. Aga õnneks tulid kaksteist kuud talle appi ja lumehangest võluti välja lumikellukesed. Suur tänu õpetaja Eneli Ausaarele, kelle eestvedamisel toimus suurepärane jõulupidu!

5.-9. klassi õpilasi üllatas hommikul koolimaja hoovis väga moodne jõuluvana, kes saabus meie juurde taksoga. Hoolimata vihmasest ilmast tundsime rõõmu jõuluvana külastusest, erinevate etteastetega lunastasid õpilased kingipakid. Soovime toredat ja üllatuste rohkeid jõule kõigile!

Gümnasistid pidasid jõuluballi juba reede õhtul. Kooli aula kaunistati selleks puhuks õpilaste endi poolt imeliselt. Lisaks oli valmistatud toit ning õpitud selgeks palju toredaid etteasteid: tants, kitarriansambel, laulud koorilt, bändidelt ning ka üksik esituses.  Õhtu möödus imekiiresti õpilaste etteastete ja mängude saatel ning lõpuks said kõik soovijad katsetada oma vast õpitud tantsusamme.

Kategooriad: Uudised