Õpilaste muljed noortekonverentsist "Lahe Koolipäev"

Avaldatud

Mulle Lahedal Koolipäeval väga meeldis. Üritus oli suurepäraselt korraldatud. Esines palju tuntud inimesi, kes rääkisid oma töödest ja tegemistest, et motiveerida noori ja avardada nende silmaringi. Väga positiivne oli ka see, et ürituse vaheaegadel oli võimalik tutvuda mitme kõrgkooli pakutavate erialadega.

Liset Akkaja, 12.a

Ennem kontserti ja vaheaegade ajal sai käia tööpunktides, kust sai pastakaid, helkureid, kleepse jms. Kontserdil astus üles 10 esinejat , kellest mulle meeldisid kõige rohkem Andres Kõõper ja Kadri Kalle. Andres andis oma muusika ja elulooga kontserdile mõnusa alguse ja Kadri meeldis mulle oma mittestereotüüpsuse ja maailmavaate poolest. Esinejad olid veel näiteks Tõnis Niinemets, Rasmus Puur, Tanel Padar, Kristel Kruustükk ja paljud teised.

Anette Pattik, 9.a

Üldjuhul oli muidugi tore. Päev oli täis inspireerivaid esinejaid ja lahedaid etteasteid. Erilisi puuduseid ei olnud. Minule isiklikult meeldis kõige rohkem Tõnis Niinemetsa esitus, kus ta näitas suurepärast improviseerimisoskust ja kirjeldas oma teekonda lavalaudadeni. Iga hetke oli võimalik väga hästi sisustada erinevate ettevõtete punktides, kus sai täita teemakohaseid ülesandeid. Ka toitlustus oli tasemel. Ainsaks miinuseks võiks peamiselt pidada seda, et osadele esinejatele anti liiga palju aega rääkimiseks, mis lõpuks hajutas pealtvaatajate tähelepanu. Muidugi päevaga jäin ma rahule ja kui tekiks võimalus, siis läheksin ka järgmisel aastal Lahedale Koolipäevale.

Andro Seppi, 12.a

Kategooriad: Uudised