2008/2009 tulemused

EKSL Kalev Kooliliiga võrkpalli

poistefinaalvõistlused 13-14.03.09.a.

Viljandis

 

Peep Miil, Marco Mägi, Andres Vaet,

Rihard Viirsalu, Siim Arusaar,

Märten Käige, Samil Kurbanov, Sander Vaarpuu

VIII-koht

(osales 18 –võistkonda)

Juhendaja-Nanni Kull

 

EKSL Kalev Miniliiga võrkpalli tütarlaste

alagrupp    27.03.09.a. Sindis

Gerli Grebin, Mariliis Õispuu, Kristina Tokareva,

Julia Mesenko, Helen Lehtmets,

CarolinaReidma

 

I-koht

 

Juhendaja-Nanni Kull

 

Pärnu Maakoolide 8-9kl.poiste võrkpallivõistlustel 12.02.09.a. Häädemeestel

saavutas meie kooli võistkond I-koha

 

Märten Käige,Siim Arusaar,Rihard Viirsalu,Marco Mägi,Samil Kurbanov,

Andres Vaet,Sander Vaarpuu,Peep Miil

Juhendaja : Nanni Kull

Pärnu Maakoolide  10-12kl.neidude võrkpallivõistlustel 17.02.09.a.Kilingi-Nõmmes

saavutas  meie kooli võistkond II-koha

 

Pille Viies,Eveli Iloste,Karmen Kapak,Maris Tuurma,Karin Pulst,

Merili Luik,Siiri Univer

Juhendaja:Nanni Kull

 

 

Pärnu Maakoolide sisekergejõustiku võistlustel 22.02.09.a. Pärnu Hansagümnaasiumi kergejõustikuhallis saavutas

T-C vanuseklassi kaugushüppes       Sabina Streltsova    III-koha

T-C vanuseklassi kõrgushüppes       Carolina Reidma     II-koha

T-A vanuseklassi kaugushüppes     Valeria Januskevits    I-koha

kõrgushüppes                                          II-koha

60m jooksus                                             II-koha

 

T-J vanuseklassi  60m jooksus          Pille Viies                   I-koha

kõrgushüppes                                          II-koha

kuulitõukes                                              III-koha

600m jooksus                                           III-koha

T-J vanuseklassi    kõrgushüppes    Maris Tuurma             I-koha

kuulitõukes                                              II-koha

60m jooksus                                             II-koha

P-J vanuseklassi  kaugushüppes  Marko Heinmets             III-koha

Juhendaja õp.Nanni Kull

 

 

 

Pärnu Maakoolide 8.-9. klassi poiste võrkpallivõistlustel 12.02.2009 Häädemeestel saavutas meie kooli võistkond I koha

Koosseisus: Märten Käige, Peep Miil, Samil Kurbanov, Rihard Viirsalu, Siim Arusaar, Marco Mägi Andres Vaet, Sander Vaarpuu

Juhendaja Nanni Kull

Pärnu Maakoolide 10.-12. klassi neidude võrkpallivõistlustel 17.02.2009 Kilingi-Nõmmes saavutas meie kooli võistkond II koha

Koosseisus: Maris Tuurma, Eveli Iloste, Pille Viies, Siiri Unuver, Karin Pulst, Merili Luik, Karmen Kapak

Juhendaja Nanni Kull

 

Pärnu Maakoolide Meistrivõistlustel lauatennises, mis toimusid 29.01.09.a Paikusel saavutasid

4.-5. kl poistele                 Karl Gurko – I koha (õp.Helle Artel)

6-7 kl. tütarlastele             Katrin Pulst – III koha (õp. Nanni Kull)

6-7 kl.poistele                    Oliver Vaabel – I koha  (õp.Helle Artel)

Siim Arusaar – II koha (õp.Helle Artel)

8-9 kl. poistele                    Mario Link – II koha (õp.Helle Artel)

10-12 kl. tütarlastele          Kadi Ruumet – III koha (õp.Helle Artel)

10-12 kl. poistele              Aleks Rjabtsov -II koha (õp.Helle Artel)

 

2. Eesti Koolispordi Liidu “Sadolin Cup 2009.a.” 10-12 kl. segavõistkondade võrkpallivõistlustel, mis toimusid  31.01.09 – 01.02.09.a. Viljandis, kus osales rahvaliiga (4T + 2P) 18 vabariigi kooli  saavutas meie võistkond:

VI koha

 

Võistkonnas mängisid:

Maris Tuurma, Merili Luik, Eveli Iloste, Pille Viies, Karin Pulst, Jörgen Sipelgas, Timo Sillaots.

Juhendas  õp. N.Kull

Palju õnne! 🙂

 

 

Pärnu Maakoolide võimlemise meistrivõistlustel, mis toimusid 11.12.08.a. Sindi Gümnaasiumis, saavutasid meie kooli tublid võimlejad 4 auhinnalist kohta:

 

4-5 kl.poiste arvestuses

II-koht – ALLAN KUUSIK (Juhendaja H.Artel)

 

4-5 kl.tütarlaste arvestuses

III-koht – SABINA STRELTSOVA (Juhendaja N.Kull)

 

6-7 kl.tütarlaste arvestuses

II-koht – HELEN LEHTMETS (Juhendaja N.Kull)

 

8-9 kl.tütarlaste arvestuses

II-koht – VALERIA JANUŠKEVITŠ (Juhendaja N.Kull)

 

 

Pärnu Maakoolide meistrivõistlused rahvastepallis 4.-5. kl. 15.10.08. a Kilingi-Nõmmes

Tüdrukud  II koht, juhendaja  N. Kull

1.   Joa, Maarika

2.   Pärnpuu, Heleri

3.   Rohesaar, Caroly

4.   Sild, Kristi

5.   Tomson, Tairi

6.   Tropp, Mairis

7.   Laaneväli, Sandra

8.   Reidma, Carolina

9.   Kostabi, Laura

 

 

Pärnu Maakoolide meistrivõistlused rahvastepallis 4.-5. kl. 15.10.08.a Kilingi-Nõmmes

Poisid  II koht, juhendaja  H. Artel

1.   Gurko, Karl

2.   Mitt, Kaspar

3.   Reidma, Robin

4.   Kuusik, Allan

5.   Nedelin, Jüri

6.   Adelberg, Teet

7.   Käige, Marvin

8.   Tuurma, Sten

9.   Tuurma, Silver

 

EKSL ja Kalevi Kooliliiga 6.-9.kl poiste võrkpalli Pärnumaa alagrupi turniiril 06.11.08.a Häädemeestel saavutas Sindi Gümnaasium  I  koha ja pääses finaali Viljandisse (märtsi koolivaheajal)

1.   Kurbanov, Šamil               9c

2.   Käige, Märten                  9a

3.   Viirsalu, Rihard                 9a

4.   Miil, Peep                         9a

5.   Vaarpuu, Sander               9a

6.   Mägi, Marco                    7a

7.   Arusaar, Siim                    7a

 

Juhendaja  N. Kull

 

2008-2009 õa

 

 

Pärnumaa pendel- ja krossiteatejooks 30.09.08.a Jõulumäel

III koht 1-3. kl. P – 4×300 m

Karl Kivila, Peeter Põhonin, Randel Uibo, Kein Makovei

õp. E.Arusaar, N.Soosaar

 

III koht 1-3. kl. T – 4×300 m

Maarjalis Buht, Marie Rummet, Betti Buht, Margit Viies

õp. N.Kull, E.Arusaar

 

II koht 4-5. kl. P – 4×500 m

Marvin Käige, Teet Adelberg, Karl Gurko, Kaspar Mitt

õp. H.Artel

 

III koht 4-5. kl. T – 4×500 m

Kristi Sild, Sandra Laaneväli, Sabina Streltsova, Carolina Reidma

õp. N.Kull

 

I koht 6-7. kl. T – 4×500 m

Eva-Lotta Mitt, Katrin Pulst, Helen Lehtmets, Liisi Buht

õp. N.Kull

 

I koht 8-9. kl. T – 3×500 m

Geiti Veesaar, Maarika Buht, Valeria Januškevitš

õp. N.Kull

 

II koht 1-12. kl.  20×60 m pendelteatejooks

Betti Buht, Maarjalis Buht, Sabina Streltsova, Carolina Reidma, Liisi Buht, Katrin Pulst, Geiti Veesaar, Valeria Januškevitš, Eveli Iloste, Pille Viies, Randel Uibo, Kein Makovei, Kaspar Mitt, Marvin Käige, Rando Vilgas, Kristo Kalmo, Rihard Viirsalu, Sander Vaarpuu, Allar Prank, Aleks Rjabtsov

õp. N.Kull, H.Artel

 

4.okt.2008.a. toimus Jõulumäel vabariiklik Eesti Noorte Karikavõistlus murdmaajooksus .

Pärnumaa võistkonnas võistles 5 meie kooli õpilast .

T-C kl. 500m jooksus 10.koht Liisi Buht

T-C kl. 500m jooksus 16.koht Helen Lehtmets

T-B kl. 1500m jooksus 19.koht Siiri Univer

T-A kl. 2000m jooksus 14.koht Pille Viies

T-A kl. 1000m jooksus 24.koht Sander Vaarpuu

 

Keskkoolide, gümnaasiumide arvestuses (osalses 43 kooli) saavutas Sindi Gümnaasium

15. koha .

 

5.okt.2008.a. toimunud Türi-Paide Rahvajooksul 6,5km jooksus (Kirna-Türi ) 1533 osavõtja hulgas :

Pille Viies 419.koht

Eveli Iloste 420.koht

 

13,6 km jooksus (Paide-Türi) 610 osavõtja hulgas:

Siiri Univer 472. koht

 

12.sept. toimunud tervisepäeval „Reipalt koolipinki“ tunnustati meie kooli vabariikliku Eesti Koolispordi Liidu poolt rahalise preemiaga (7000 EEK).

Täname kõiki osalejaid – õpilasi ja õpetajaid.

 

 

 

 

 

2007-2008 õa

Võrkpall

Eesti Koolispordi Liidu ja Kalev Kooliliiga 6.-9. kl. Võrkpalli finaalvõistlusel Viljandis III koht

8.a klass Märten Käige
Rihard Viirsalu
Sander Vaarpuu
Peep Miil
8.c klass Šamil Kurbanov
9.a klass Raimond Vaba
Timo Sillaots
9.b klass Marek Sillaots

 

Juhendaja         õp. Nanni Kull