2009/2010 tulemused

2009/2010 õ.-a osavõtt ja saavutused spordis

1. Pärnu Maakoolide kuni 7kl.poisid jalgpall 18.09.09.a.Vändras

III-koht
Oliver Vaabel, Kaspar Mitt, Allan Kuusik, Marvin Käige, Sten Tuurma, Silver Tuurma, Kein Makovei, Chris Makovei, Peeter Põhonin

treener P.Sõsta

2. Pärnu Maakoolide pendel-ja krossiteatejooks 30.09.09.a. Jõulumäel

I–koht       20x 60m pendelteatejooksus
Maarjalis Buht, Kristella Kukk, Betti Buht, Heleri Pärnpuu, Sabina Streltsova, Helen Lehtmets, Maarika Buht, Liisi Buht, Valeria Januskevits, Pille Viies, Chris Makovei, Peeter Põhonin, Randel Uibo, Silver Tuurma, Rando Vilgas, Tauri Traumann, Sven Lõiv, Mihkel Lätt, Kert Kukk, Laur Soosaar

õp. N. Kull; M. Õunpuu

II-koht   1-3kl.T    4x 300m( 5.59)
Margit Viies, Maarjalis Buht, Krisella Kukk, Õnneli Pilliroog

õp. N. Kull, N. Soosaar

5-koht     1-3kl.P   4x300m(6.03)
Chris Makovei, Peeter Põhonin, Toomas Gussev, Markus Sõber

õp. N. Kull, N. Soosaar

III-koht  4-5kl.T  4x500m (7.21)
Betti Buht, Marie Ruumet, Kristi Sild, Heleri Pärnpuu

õp. N. Kull

I-koht    4-5kl.P  4x500m  (6.28)
Teet Adelberg, Randel Uibo, Marvin Käige, Silver Tuurma

õp. M. Õunpuu

III-koht  6-7kl.T  4x500m (6.43)
Sabina Streltsova, Carolina Reidma, Helen Lehtmets, Ülena Leotoots

õp. N. Kull

4-koht  6-7kl.P  4x1000m (17.38)
Rando Vilgas, Oliver Vaabel, Allan Kuusik, Tauri Traumannõp. M. Õunpuu

5-koht   8-9kl.T  3x500m (4.21)
Aneth Lvovs, Liisi Buht, Maarika Buht

õp. N. Kull

11-koht   8-9kl.P  3x1000m (11.55)
Sven Lõiv, Mihkel Lätt, Siim Arusaar

õp. M. Õunpuu

III-koht   10-12kl.T  3x500m (4.06)
Pille Viies, Eveli Iloste, Anita Aavamägi

õp. N. Kull

5-koht    10-12kl.T  3x500m (4.13)
Valeria Januskevits, Triin Heintalu, Geitlin Sildoja

õp.N.Kull

7-koht   10-12kl.P  3x1000m (11.18)
Lauri Soosaar, Siim Susi, Kert Kukk

õp. M. Õunpuu

3. Pärnu Maakoolide 4-5kl.T rahvastepall 21.10.09.a. K-Nõmmes

5-8 koht
Kristi Sild, Mairis Tropp, Jennifer Nüüd, Heleri Pärnpuu, Sireli Laanearu, Maarika Joa, Gäroly Rohelsaar, Andrea Õispuu

õp. N. Kull

4. Pärnu Maakoolide 4-5kl.P rahvastepall 21.10.09.a. K-Nõmmes

I-koht
Silver Tuurma, Sten Tuurma, Marvin Käige, Randel Uibo, Kein Makovei, Mihkel Saks, Karl Kivila, Sander Laaneväli, Margus Purk

õp. H. Artel

5. Pärnu Maakoolide võimlemise meistrivõistlused 15.12 09.a. Sindis

4-5kl.T 4-koht Aveli Lehiste
7-koht Kristi Sild
10-koht Tuule Lääts
11-koht Annabel Sarapuu
12-koht Maarika Joa
õp.N.Kull
4-5kl.P III-koht Randel Uibo
7-koht Kein Makovei
8-koht Marvin Käige
õp. J. Kärp
6-7kl.T III-koht Diana Ojandu
4-koht Helen Lehtmets
5-koht Sandra Laaneväli
6-koht Sabina Streltsova
9-koht Kati Aas
õp. N. Kull
6-7kl.P II-koht Allan Kuusik
5-koht Robin Reidma
6 -koht Kaspar Mitt
õp. J. Kärp
8-9kl.T 9-koht Lisette Kandima
10-koht Andra Savtsuk
11-koht Marilyn Ollep
14-koht Regina Fitkulina
õp. N. Kull
8-9kl.P 4-koht Marko Buht
5-koht Kristo Kalmo
õp. J. Kärp

6. Pärnu Maakoolide 8-9kl.P korvpall 19.01.10.a. Paikusel

5-koht
Siim Arusaar, Margo Mägi, Marko Buht, Riko Kivimägi,  Margus Nurk, Erki Lebedev, Karl Vaba

õp. J. Kärp

7. Pärnu Maakoolide sisekergejõustiku meistrivõistlused 22.01.10.a. Pärnu Hansagümnaasiumis

C-T  60m jooks 7-koht Carolina Reidma (9,1)
9-koht Kristi Sild (9,3)
14-15 koht Heleri Pärnpuu (9,5)
C-T  600m jooks 5-koht Carolina Reidma (2.11,5)
C-T  kaugus 4-koht Carolina Reidma (3.94)
12-koht Kristi Sild (3.75)
19-koht Heleri Pärnpuu (3.52)
C-T  kõrgus I-koht Carolina Reidma (1.30)
C-P  60m jooks 5-koht Carolina Reidma (8,7)
C-P  kaugus I-koht  Robin Reidma (4.66)
C-P  kõrgus I-koht  Robin Reidma (1.45)
B-T  60m jooks 4-koht Helen Lehtmets (8,8)
8-koht Liisi Buht (8,9)
9-koht Sabina Streltsova (8,9)
B-T  600m jooks II-koht  Liisi Buht (2.00,4)
B-T  kaugus III-koht Sabina Stertsova (4.03)
4-koht  Helen Lehtmets (4.01)
5-koht  Aneth Lvovs (3.98)
B-T  kõrgus I-koht  Helen Lehtmets (1.45)
III-koht  Aneth Lvovs (1.30)
B-T  kuul 6-koht  Aneth Lvovs (7.14)
A-T  60m jooks II-koht Valeria Januskevits (8,6)
A-T  600m jooks III-koht Karmen Künnapas (2.11,6)
A-T  kaugus I-koht Valeria Januskevits (4.47)
4-koht  Maarika Buht (3.69)
A-T  kaugus I-koht Valeria Januskevits (1.35)
A-T  kuul 4-koht  Maarika Buht (7.87)
J-T  60m jooks III-koht Anita Lindov (8,5)
5-koht  Pille Viies(8,7)
J-T  600m jooks 4-koht Anita Aavamägi (2.09,7)
J-T  kaugus 5-koht Anita Lindov (4.24)
6-koht  Pille Viies(3.49)
J-T  kõrgus III-koht Anita Lindov (1.35)
4-koht  Pille Viies(1.25)

õp. N. Kull

8. Pärnu Maakoolide lauatennise meistrivõistlused 04.02.10.a. Paikusel

4-5kl.P III-koht Kein Makovei

õp. J. Kärp

4-5kl.T II-koht Merilyn Nõmm
III-koht  Katre Kull
6-koht  Chätyn Parts

treener A. Kull

6-7kl.P I-koht  Oliver Vaabel
III-koht  Karl Gurko

õp. J. Kärp

6-7kl.T III-koht  Carolina Reidma
7-9-koht   Helen Lehtmets

õp. N. Kull

8-9kl.P 6-koht   Siim Arusaar

õp. J. Kärp

8-9kl.T II-koht  Katrin Pulst
8-koht   Jane Pärna

õp. N. Kull

10-12kl.P I-koht  Mario Link
II-koht   Siim Susi

õp. J. Kärp

10-12kl.T II-koht  Kadi Ruumet

õp. N. Kull

9. Pärnu Maakoolide suusatamise meistrivõistlused 14.02.10.a. Jõulumäel

E-P 600m 15-koht Marko Simanis (6.12)
E-T 600m 4-koht Margit Viies (4.02)

õp. N. Kull

D-T  1,2km 7-koht Hegle Pärna (6.33)
8-koht  Sireli Laanearu (6.33)
9-koht  Maarjalis Buht (7.01)
10-koht  Cristin Aring (7.05)

õp. N. Kull

D-P  1,2km 4-koht  Marvin Käige (5.40)
6-koht  Kein Makovei (6.05)

õp. H. Artel

C-P  2km 20-koht  Sten Tuurma (9.45)
21-koht  Kaspar Mitt (9.48)

õp. H. Artel

C-T  2km 6-7koht  Carolina Reidma (9.30)
16-koht  Eliise Nõmm (11.35)
17-18koht  Kairi Reptap (11.55)
21-koht  Kristi Sild (17.55)

õp. N. Kull

B-P  3km 9-koht  Joosep Paats (11.00)

õp. H. Artel

B-T 3km III-koht Lisette Kandima(14.50)
8-koht    Regina Fitkulina(20.15)
9-koht   Marika Buht(20.27)
10-koht   Liis Mitt(21.41)

õp. N. Kull

B-P  3km II-koht  Kadi Ruumet(13.57)
7-koht  Siiri Univer(17.55)
10-koht  Birgit Reidma(22.02)

õp. N. Kull

A-P  5km 4-koht  Peep Miil (20.00)

õp. H. Artel
10. Eesti Koolispordi Liidu ja ES Sadolin AS võrkpall Sadolin Cup 2010 10-12kl. segavõistkondadele 13-14.02.10.a Viljandis

10-koht
Merili Luik, Eveli Iloste, Pille Viies, Karin Pulst, Karmen Kapak, Siim Susi, Märten Käige, Timo Sillaots

õp. N. Kull

11. Pärnu Maakoolide teatesuusatamise meistrivõistlused 20.02.10.a. Jõulumäel

T-D kl. 3×1,2km (23.35) II-koht   Hegle Pärna, Merliis Tõldsepp, Heleri Pärnpuu õp. N. Kull
T-Ckl. 3x2km (34.08) 4-koht  Carolina Reidma, Eliise Nõmm, Sandra Laaneväli õp. N. Kull
T-A kl. 3x3km (43.52) I-koht  Lisette Kandima, Kadi Ruumet, Marju Sala õp. N. Kull
P-A kl. 3x5km (66.05) 4-koht  Peep Miil, Märten Käige, Joosep Paats õp. H. Artel

12. Pärnu Maakoolide 10-12kl. noormeeste võrkpall 22.02.10.a. K-Nõmmes

4-koht
Siim Susi, Märten Käige, Andres Vaet, Peep Miil, Timo Sillaots, Siim Arusaar, Marco Mägi

õp. N. Kull

13. Pärnu Maakoolide 10-12kl. neidude võrkpall 22.02.10.a. K-Nõmmes

4-koht
Eveli Iloste, Merili Luik, Pille Viies, Siiri Univer, Karin Pulst, Karmen Kapak, Angelina Divonina, Liisi Buht

õp. N. Kull

14. Pärnu Maakoolide 1-3kl. rahvastepall 09.03.10.a. P-Jaagupis

5-koht
Peeter Põhonin, Kevin Viikoja, Markus Sõber, Chris Makovei, Edwin Eylandt, Edgar Tõtsinin, Mikey Põder, Artur Valgre, Toomas Gussev

7-13 koht
Margit Viies, Maarjalis Buht, Sandra Kore, Cäthlyn Parts, Merilyn Nõmm, Mirell Kell, Mari Ülejõe, Pille-Riin Karuse, Katre Kull

õp. N. Kull, N. Soosaar

15. Eesti Koolispordi Liidu Dumle 1-3kl. tüdrukute piirkondlik rahvastepall 12.03.10.a. Viljandis

7-koht
Margit Viies, Maarjalis Buht, Sandra Kore, Cäthlyn Parts, Merilyn Nõmm, Mirell Kell, Pille-Riin Karuse, Melissa Aaslaid

õp. N. Kull

16. Pärnu Maakoolide 6-12kl. neidude korvpall 06.04.10.a. Paikusel

III-koht
Viktoria Januskevits, Eveli Iloste, Siiri Univer, Karin Pulst, Kristiine Pelberg, Triin Heintalu, Sandra Siil

õp. H. Artel

17. Pärnu Maakoolide kevadkross 29,0.10.a. Jõulumäel

III-koht-üldarvestuses  1636p.

1-3kl.P   300m

III-koht  Peeter Põhonin (1.27) õp. N. Soosaar
10-koht   Toomas Gussev (1.31) õp. N. Soosaar
15-koht   Edwin Eyland (1.33) õp. N. Kull
43-koht   Kevin Viikoja (1.42) õp. N. Soosaar
51-koht   Markus Sõber (1.44) õp. N. Soosaar

1-3kl.T   300m

 

4-koht    Margit Viies (1.32) õp. N. Kull
13-koht   Õnneli Pilliroog õp. N. Soosaar
16 -17koht Maarjalis Buht õp. N. Kull
18-koht   Merilyn Nõmm õp. N. Soosaar

4-5kl.P   500m

 

II-koht   Dovydas Bacys (1.38) õp. J. Kärp
4-koht   Teet Adelberg (1.41) õp. J. Kärp
15-koht  Randel Uibo (1.49) õp. J. Kärp
19-koht  Kein Makovei (1.56) õp. J. Kärp

4-5kl.T   500m

 

III-koht   Kristi Sild (1.47) õp. N. Kull
12-koht   Heleri Pärnpuu (1.51) õp. N. Kull
19-koht    Betti Buht (1.55) õp. N. Kull
27-koht    Mairis Tropp (2.00) õp. N. Kull

6-7kl.P   1000m

12-koht  Rando Vilgas (4.05) õp. J. Kärp
20-koht  Allan Kuusik (4.15) õp. J. Kärp
22-koht  Robin Reidma (4.17) õp. J. Kärp

6-7kl.T   500m

4-koht    Helen Lehtmets (1.41) õp. N. Kull
19-koht    Carolina Reidma (1.54) õp. N. Kull
25-koht   Ülena leotoots (1.57) õp. N. Kull
28-koht   Kati Aas (1.58) õp. N. Kull
36-koht  Sandra Laaneväli (2.02) õp. N. Kull
38-koht  Sabina Streltova (2.03) õp. N. Kull

8-9kl.P   1000m

41-koht  Marko Buht (4.48) õp. J. Kärp

8-9kl.P   3000m

 

10-koht  Marco Mägi(12.32) õp. J. Kärp

8-9kl.T   500m

I-koht    Katrin Pulst (1.42) õp. N. Kull
37-koht  Regina Fitkulina (2.29) õp. N. Kull

8-9kl.T   2000m

12-koht  Lisette Kandima (10,23) õp. N. Kull
14-koht  Liis Mitt (11.30) õp. N. Kull

10-12kl.P   1000m

7-koht  Märten Käige (3.50) õp. J. Kärp

10-12kl.P   3000m

III-koht  Väino Kiibits (12.01) õp. J. Kärp

10-12kl.T   500m

5-koht    Pille Viies (1.52) õp. N. Kull
6-koht  Eveli Iloste (1.52) õp. N. Kull
7-koht  Triin Heintalu (2.05) õp. N. Kull

10-12kl.T   2000m

 

III-koht  Siiri Univer (9.19) õp. N. Kull
4-koht  Geitlin Sildoja (10.12) õp. N. Kull
6-koht  Karmen Künnapas (10.29) õp. N. Kull

18. Pärnu heatahtejooks 06.05.10.a. Pärnu Rakülas

5 klass
Kristi Sild, Mairis Tropp, Gäroly Rohelsaar, Dovydas Bacys, Sireli Laanearu, Marvin Käige, Silver Tuurma, Sten Tuurma

õp. N. Kull

6 klass
Sabina Streltsova, Carolina Reidma, Ülena Leotoots, Sandra Laaneväli, Eliise Nõmm, Robin Reidma, Allan Kuusik, Jüri Nedelin, Kaspar Mitt

õp. N. Kull

7 klass
Helen Lehtmets, Gerli Grebin, Mariliis Õispuu, Kristina Tokareva, Kati Aas, Rando Vilgas, Aivo Liiv, Mario Roostalu, Tauri Traumann

õp. N. Kull

8 klass
Liisi Buht, Aneth Lvovs, Lisette Kandima, Eva-Lotta Mitt, Karl Vaba, Mart Nõmm, Ilja Kuvsinov, Erki Lebedev, Rai Multanene

õp. N. Kull

9 klass
Regina Fitkulina, Andra Savtsuk, Kelly Sisas, Marilyn Ollep, Liis Mitt, Margus Nurk, Sven Lõiv, Joosep Paats, Joann Vunk

õp. N. Kull

19. Pärnu Maakoolide meistrivõistlused kergejõustikus 24-25.05.10.a. Paikusel

 

T-B   Carolina Reidma I-koht  100mtj.(19.56)
8-koht  100mj.(15,11)
5-koht  kaugus (3.92)
5-koht  kuul (6.07)
I-koht  kõrgus(1.35)
õp. N. Kull
T-B   Sabina Streltsova 12-koht  100mj.(15,50)
6-koht   kuul (5.71)
III-koht  kõrgus (1.30)
õp. N. Kull
T-B   Liisi Buht II-koht  400mj.(1.09,8) õp. N. Kull
T-B   Aneth Lvovs III-koht  kõrgus(1.30) õp. N. Kull
P-B   Robin Reidma I-koht  kõrgus(1.30)
10-koht  100mj.(15,27)
6-koht  kaugus (4.38)
õp. N. Kull
T-A  Valeria Januskevits I-koht  200mj.(32,73)
I-koht  100mj.(14,70)
I-koht  kaugus (4.55)
II-koht  kõrgus(1.30)
õp. N. Kull
T-A  Katrin Pulst I-koht  kõrgus(1.35)
4-koht  kuul(7.35)
õp. N. Kull
P-A  Riko Kivimägi II-koht  ketas (28.37)
I-koht  kuul(13.71)
treener A. Palginõmm
T-J  Pille Viies I-koht  200mj.(3078)
I-koht  400mj.(1.09,3)
6-koht  kuul (7.40)
II-koht  kõrgus(1.25)
õp. N. Kull
T-J  Anita Aavamägi III-koht  kaugus (3.87 õp. N. Kull
T-J  Anita Lindov I-koht  kõrgus (1.25) õp. N. Kull
T-J  Kadi Ruumet II-koht  ketas (32.42)
I-koht  kuul(9.58)
õp. N. Kull

20. Pärnu Maakoolide algklasside spordimängud “Karu  Kati ja Mati“ 27.05.10.a Paikusel

4-koht  pendelteatejooksus

P-60m  jooks 6-koht  Randel Uibo (9,3)
9-koht  Sander Laaneväli (9,7)
12-koht  Janar Liiv (10,1)
15-koht Mihkel Saks (10,4)
õp. J. Kärp
T-60m  jooks 9-koht  Margit Viies (9,9)
11-koht  Marie Ruumet (10,0)
12-koht Cristin Aring (10,1)
16-koht Merili Pilliroog (11,2
õp. N. Kull
P-kaugus II-koht Sander Laaneväli (3.90)
4-koht  Mihkel Saks (3.83)
5-koht  Janar Liiv (3.82)
10-koht Randel Uibo (3.52)
õp. J. Kärp
T-kaugus 7-koht  Margit Viies (3.46)
10-koht  Cristin Aring (3.40)
13-koht Marie Ruumet (3.15)
14-koht Merili Pilliroog (3.05)
õp. N. Kull
P-pall III-koht Mihkel Saks (42.45)
6-koht  Sander Laaneväli (38.63)
11-koht  Randel Uibo (35.63)
18-koht  Janar Liiv (26.35)
õp. J. Kärp
T-pall II-koht  Margit Viies (28,70)
5-koht  Merili Pilliroog (26.60)
6-koht  Marie Ruumet (25.60)
9-koht  Cristin Aring (24.50)
õp. N. Kull