Rebaste ristimine

Avaldatud

26.-29. oktoobril 2015 toimus Sindi Gümnaasiumis rebaste rets, mille eesmärgiks oli ühendada 10. klass ühtseks pereks. Nädal oli jaotatud erinevateks teemadeks:

Esimesel päeval oli rebaste stiiliks klounid, kus rebased pidid klouniks riietatuna tegema erinevaid lõbusaid ülesandeid.

Teisel päeval oli koolimajas näha 10. klassi lemmik-superkangelasi, kes pidid igal vahetunnil oma võimed proovile panema.

Kolmandal rebaste ristimise päeval vallutasid koolimaja gangsterid, kelle teele ei tohtinud kuidagi sattuda „valel ajal”. Muidu juhtus midagi hirmsat.

Neljandal päeval, ühtlasi ka rebaste ristimise nädalat lõpetaval päeval, oli päeva teemaks rebased. Sel päeval pidid rebased esitama kava laulu järgi „What Does The Fox Say?”

Neljanda päeva õhtul toimus ka rebaste ristimine. Ristimistseremoonia toimus väikeses seltskonnas ja vaikses õhkkonnas. Rebased, keda ristiti, lubasid aus ja uhkuses, et tunnist puuduvad ainult mõjuval põhjusel ning sooritavad kõik kontrolltööd vähemalt hindele 5 ning lõpueksamid teevad ära vähem kui kolme korraga. Võib öelda, et kogu nädal läks kenasti: 12. klass oli rõõmus ning kõik osalejad jäid ka üldiselt rahule.

Kristin Mei

Rebased 1

Kategooriad: Uudised