Suur tänu ilusate mälestuste eest

Avaldatud

Kallis Sindi Gümnaasiumi koolipere, vilistlased ning meie koolile tähtsad ja kallid inimesed!

Sindi Gümnaasiumi sünnipäeva tähistamise sündmused said punkti 27. oktoobril. Oleme vääriliselt tähistanud oma kooli sünnipäeva, tegime seda pühendunult, end säästmata ja kogu südamest. Suur tänu, kallis koolipere! Loodan, et ka edaspidigi leidub inimesi, kes tahavad ja viitsivad taolisi üritusi organiseerida. Suur  tänu kõigile vaevanägijatele!
Samuti tänan vanemaid, hoolekogu, vilistlasi ning kõiki  teisi meie vana ja väärika kooli toetamise eest hea sõna ja nõuga ning kõige väärtuslikuma – koolist hoolivate inimeste aja -kinkimise eest meile.

See õppeaasta on olnud meie kooliperele väga töine ja toimekas. On ju tegemist juubeliaastaga. Üheskoos on õpetajad  ja õpilased teinud endast oleneva, et täita oma põhiülesannet. Õpilased püüavad hästi õppida ja õpetajad on andnud endast kõik, et toetada õpilase arengut võimalikult hästi. Tänu ja austust meie vana ning väärika kooli, siin õppinud ja töötanud inimeste ning praeguse koolipere vastu saame üles näidata oma igapäevase hea töö, õppimise ja pühendumusega. Kõige selle juures oli rõõm näha, millise pühendumusega valmistusid nii õpilased, õpetajad kui kogu koolipere juubeliüritusteks.
Tore oli oma armsas koolimajas nii palju vilistlasi ja koolist hoolivaid inimesi näha. Lubage mul tänada kõiki neid, kes leidsid aega ja tahtmist osaleda Sindi Gümnaasiumi vilistlaste kokkutulekul. Kindlasi oli aastate järel endiste klassi- ja koolikaaslastega koos olla ning üksteise seltskonda nautida. Kokkutulekutel käiv seltskond on tore just selles mõttes, et koos on noored, kes õpingute lõpetamise järel äsja oma eluteed alustanud ja elukogenud inimesed. Kõiki neid inimesi ühendab ühine algus, ühine kool. Vilistlaste kohtumine tähendab paljudele endistele õpilastele pidu, võimalust süveneda mälestustesse ja lõbusate koolipäevade atmosfääri. Sel päeval võib kohtuda õpetajatega, meenutada üritusi ja pidusid, jutustada kunagisest spikerdamisest ….  Seekordki leiti ühine keel ja peeti maha tore pidu. Usun, et kohtumine valmistas kõigile meeldivaid üllatusi, laadis positiivse energiaga ja tõstis meeleolu. Nii mõnigi vilistlane võis endas taas leida vana vea – unustada maha koolist antud lugemisvara või ei leidnudki ta kohta, kus seda jagati. Kõik need vilistlased, kes sattusid sellesse olukorda, teadke, et teie almanahh ootab oma perenaist või peremeest Sindi Gümnaasiumis.

Austagem ja hoidkem üksteist, armastagem oma vana kooli ja inimesi – nii hoiame oma kooli vaimu ja oleme õnnelikud.

Edu teile!
Me armastame ja mäletame teid kõiki!

Margit Rebane
Direktori asetäitaja õppe- ja kasvatustöö alal


(kliki pildil, et näha suuremalt)

Kategooriad: Uudised