Direktor kutsus tublimatest tublimad vastuvõtule

Avaldatud

Sindi Gümnaasiumis on saanud kauniks traditsiooniks vahetult enne õppeaasta lõppu kutsuda parimad õpilased koos vanematega direktori vastuvõtule. Kutse said nii väga hea õppeedukuse ja eeskujuliku käitumisega õpilased, kui ka need, kes on olnud teistele eeskujuks mõnes teises tegevuses, olgu see sport, laulmine, tantsimine või teatrikunst. Kuivõrd kiitmisväärilisi õpilasi on palju, toimusid tänupäevad kahes vanuseklassis.

Tänupäevale saabujaid tervitasid kooli fuajees direktor ja õppealajuhataja. Sündmust oodati, sest esimesi külalisi hakkas saabuma juba 30 minutit enne aktuste algust. Tulemata jäid aga vaid üksikud.
Aktused juhatas sisse kooli laul. On tore, et õpilased on laulu omaks võtnud ning suhtuvad sellesse austusega. Lauldakse püsti seistes kaasa. Järgnes direktori päevakohane sõnavõtt. Tunnustustuseks kingiti igale kutsutud õpilasele kooli sümboolikaga meene: noorematele märkmik heade mõtete ülestähendamiseks, vanematele õpilastele kruus. Peredel oli võimalus kauneid hetki fotograafi abiga jäädvustada.
Pidu lõppes ühise kohvilauaga. Sel aastal otsustasime tordi asemel pakkuda külalistele tervislikku maiustust, mis paljude külaliste poolt ka heakskiidu sai.
Suur tänu korraldajatele. Olid igati meeldejäävad tänupäevad.

2014tanupaev5
2014tanupaev11

Kategooriad: Uudised