13 aug.

Aktused

2018/2019 kooliaasta avaaktused toimuvad alljärgnevalt:

1. ja 12. klassidel 1. septembril 2018 algusega kell 11.00.
2.-11. klassidel 3. septembril 2018 algusega kell 9.00.

Aktustele järgneb klassijuhatajatund.

Kohtumiseni!

22 juuli

Fotode tellimine

Tänupäeva ja lõpuaktuse fotosid on võimalik tellida Pärnust, Vee tn 4 asuvast fotostuudiost.

16 juuli

Autoorienteerumine – parim suvine ajaveetmisviis

Kas teie teadsite, mis on autoorienteerumine? Aga seda, et Eestis on täiesti toimiv seiklusministeerium? Enne viimast laupäeva ei teadnud meiegi. Aga nüüd…

14. juulil oodati kõiki seiklushuvilisi Pärnumaale Tori valda, kus pidi toimuma esimene Tori valla autoorienteerumine. Kuna autoorienteerumist reklaamiti kui mõnusat tegevust, millega saavad hakkama kõik, ja rajad saavat teha nii, et need sobivad nii „kontoritibile“ kui ka tõsisele „4×4 kollile“, siis otsustasime meiegi osa võtta.

loe edasi …

19 juuni

Direktori tänu

Eile toimus Sindi gümnaasiumis traditsiooniline koolijuhi vastuvõtt parimatele õpilastele alates viiendast klassist kuni lõpetajateni, et avaldada tänu ning tunnustust silmapaistva tegevuse eest nii koolielus kui ka väljapool kooli. Kutsutud olid ka vanemad. Täna tänab direktor õpilasi esimesest kuni neljanda klassini.

Põhjalikumalt saab lugeda järgmiselt lingilt:  http://www.kylauudis.ee/2018/06/19/direktori-tanu/

Artikkel ja fotod: Urmas Saard
www.kylauudis.ee

18 juuni

Tänusõnad lastele

Suur tänu Sindi Gümnaasiumi tantsulastele, kes aitasid kaasa Meelelahutusklubi KUU tantsuetendusele “KU-KU-KUUNI”, mis toimus 16. juunil Pärnu Jahtklubi paadikuuris. Publiku hulgast tuli nende aadressil hulganisti kiidusõnu!

Etenduses lõid kaasa:
Anneliis Ivanova
Gerlin Vainokivi
Mariann Savila
Merili Linnas
Õnnela Palmi
Mirek Aluste
Armin Kull
Steven Tamson
Milan Lebedev
Magnus Hartwich
Reimo Usin
Anni Mari Tammann

Fotogalerii Urmas Saadrilt on nähtav järgmiselt lingilt: http://www.kylauudis.ee/2018/06/17/pildigalerii-ku-ku-kuuni-oli-nahtav-uksnes-parnu-jahtklubis/#.WyZWZU_ZWBw.facebook

Malle Ormilaan

16 juuni

Andrus Vaarik: näitlemine kasvatab empaatiavõimet ja aitab mõista teiste inimeste käitumise loogikat

„Olen ka ise Endla laval esinenud nagu teisteski teatrites. Erinevalt teist ei ole see juba ammu minu jaoks eriline sündmus ja ma ei lähe enam närvi. Aga täna teie ees seistes olen ma üpris närvis,” rääkis Andrus Vaarik eile õhtul väga erinevas eas Sindi inimestega kohtumisel.

Põhjalikumalt saab lugeda järgmiselt lingilt: http://www.kylauudis.ee/2018/06/16/andrus-vaarik-naitlemine-kasvatab-empaatiavoimet-ja-aitab-moista-teiste-inimeste-kaitumise-loogikat/#.WySSyzdSzTM.facebook

Artikkel ja foto: Urmas Saard
www.kylauudis.ee

15 juuni

Tänupäev

Foto: Urmas Saard

Täna, 15. juunil 2018 kell 17.00 toimub kooli aulas tänupäev õpilastele ja õpetajatele, kes aitasid ette valmistada ning edukalt 4. juunil, Eesti lipu päeval, Endla teatri lavale tuua kontsert-etenduse “Ema käed kui sünnimaa”.

Tänupäevalt on lubanud läbi astuda üllatuskülaline.