Väljasõit Padisele

Avaldatud

Sügisesel kolmapäeval istusid gümnaasiumi õpilased bussi ning võtsid sõidusuunaks Padise. Päris täpselt ei teadnud keegi, mis ees ootamas. Peamine, et sõber oleks kõrval ning töökindad kaasas.

Jõudsime imeilusasse Kallaste tallu, kus meid koheselt tervitas särasilmne instruktor ning perekoer. Alustuseks äratasime end üles, elasime sisse ja tutvusime keskkonnaga läbi põnevate ringmängude. Need olid just sellised, mida pole igal klassiõhtul või sünnipäeval miljoneid kordi läbimängitud, vaid olid lõbusad, koordinatsiooni proovilepanevad ning ergutavad.

Tuli aeg seada paika meeskonnad, kes hakkavad päeva jooksul erinevad ülesandeid koos lahendama. Hetkeks tundus kõigi nägudel olevat morn ilme, sest meeskonnad jagunesid nii, et päris parima sõbraga ühte ja samasse tiimi ei saadud. Palju aega siiski vingumiseks ei jäänud, sest neli vinget meeskonda: Sugarbabes, Kindad, MangoŽapakasTaavi ja Laisad alustasid seiklusmänguga.

Igal meeskonnal oli ka instruktor, kes neid ülesandeni viis, seal juhendas ning toeks oli. Seiklusrajad olid täis ülesandeid, mis vajasid julgust, nutikust ning toimivat meeskonnatööd. Loomulikult ei tulnud puudu ka emotsioonidest. Nalja ja naeru, eneseületust ja pisaraid- kõike koges. Näiteks ronisime ükshaaval kõrgetel radadel, toeks vaid kaaslaste innustavad sõnad. Laskusime zip-line`ga, panime proovile nii tasakaalu, keskendumisvõime, füüsika tunnis õpitu. Adrenaliini jagus. 

Päeva lõpus toimus ka meeskondadevaheline ehitusvõistlus. Teibirull, nöörijupp, käärid ja puutoikad- nendest vahenditest täitus õu ükshetk väga omapäraste katapultidega. Peale seda tõmbasimegi otsad kokku ning seadsime suuna kodupoole. 

Tegu oli tegelikult äärmiselt vinge ettevõtmisega. Uskumatu tõesti, et suutsime toimetada meeskonnaliikmetega, keda me praktiliselt ei tundnudki. Väga paljud lahkusid naeratus näol ning uus sõber käevangus. Eks see oli ka suurim meeskonnatreeningu eesmärk.

Kategooriad: Uudised