Konsultatsioonid 2021/22 ÕA

Avaldatud

ÕpetajaKonsultatsiooni aegKlassijuhataja aeg
Aavo JakobsooE 7. tund (13.55-14.40)T 1.tund (08.05-08.50) või kokkkuleppel
Annelii AlamaaE 5 tund (12.00- 12.45)E 5 tund (12.00- 12.45)
Daniel TappN 7. tund või kokkuleppelN 7. tund või kokkuleppel
Eedi LelovN 7.ja 8.tund
Egle Ojasookokkuleppel K ja N
Eneli ArusaarE 7.tundR ja kokkuleppel
Ester LebedevaR 6.tund
Eva Marta SokkE 8. tund (14.50-15.35) või kokkuleppel
Evelyn SillaotsKokkuleppelKokkuleppel
Georgina RistojaE 6 tund (13.00-13.45) või kokkuleppel
Heli TelmanK 6.tundKokkuleppel
Helju ViikmannT 6. tund (13.00-13.45)Kokkuleppel
Hellika HartõkainenKokkuleppelKokkuleppel
Jelena KuvšinovaN 7 tund (13:55- 14:40)
Jelena OleštšenkoE 6 tund (13.00 – 13.45) või kokkuleppelR 6 tund (13.00 – 13.45) või kokkuleppel
Karin PetersonKokkuleppelKokkuleppel
Katrin KallitN 7.tund
Kelly SolovjovT 6.tund või kokkuleppelKokkuleppel
Kerdi MihhailovaE 6,7 tund (13.00-14.45), R 6 tund (12.45-13.45)
Kärt KangurKokkuleppelKokkuleppel
Külli PärtelsonE, T 7 tund või kokkuleppel
Lisette KandimaE 8. tund või kokkuleppelKokkuleppel
Made UigaK 6. tundE 6.. tund või kokkuleppel
Maia AgarN 7.tund ja vajaduse kokkuleppel
Marje TilkE ja T kokkuleppel
Mart Nõmm JrN kokkuleppel
Mart NõmmE,T,K kokkuleppel
Merike LillelehtT 6.tundKokkuleppel
Merike MeidraE ja K 6.tund (13.00 – 13.45)Kokkuleppel
Naima SoosaarT 6.tundvanemaga kokkuleppel
Raili Jusskokkuleppel
Railja MuhhametzjanovaR 6.tund
Riina TimbergE – K kokkuleppelT – K kokkuleppel
Signe LensmentAlgklassid – T 6.-7. tund, Põhikool – K 6.-7. tund
Silva SikkE 8 tund või kokkuleppelKokkuleppel
Siret Siitamkokkuleppelkokkuleppel
Sirje TannebaumKokkuleppelKokkuleppel
Sirly PihlakKokkuleppelKokkuleppel
Sven JürgensonR – kokkuleppel
Tatjana EstreichT,N – kokkuleppelkokkuleppel
Tatjana ViksE – R kokkuleppel
Tiia HeintaluR 6. tund või kokkuleppelkokkuleppel
Tiia ReiksaarN 6. tund või kokkuleppel
Tõnu TõnisteN 8 tund 14.50-15.35
Veronika UussaarN. 7 tundKokkuleppel

Täiendavad õpikonsultatsioonid

Alates 1.oktoobrist 2021

ÕpetajaKlass Tundide arv Konsultatsiooni/kursuse nimetus Toimumise aeg Ruum
Tatjana Viks10A1 tund nädalas10.klassi tasanduskursus matemaatikasR 6.tundA-209
Tatjana Viks9A, 9B1 tund nädalas 9A
1 tund nädalas 9B
9.klassi täiendav õpikonsultatsioon matemaatikasE 7.tund 9A
E 8.tund 9B
A-209
Eneli Arusaar1.-2.klass1 tund nädalastäiendav eesti keelE 6.tundB-323
Eneli Arusaar3.-4.klass1 tund nädalastäiendav eesti keelN 7.tundB-323
Made Uiga2.klassid1 tund nädalastäiendav õpikonsultatsioonT 6. tundB-224
Naima Soosaar3.klassid1 tund nädalastäiendav õpikonsultatsioonN 6.tundB-321
Heli Telman4.klassid1 tund nädalastäiendav õpikonsultatsioonT 6. tundB-325
Kelly Solovjov5.klassid1 tund nädalastäiendav õpikonsultatsioonE 7.tundB-225
Veronika Uussaar6.klassid1 tund nädalastäiendav õpikonsultatsioonE 8.tundA-204
Aavo Jakobsoo7.klassid1 tund nädalastäiendav õpikonsultatsioonK 8.tundA-303
Aavo Jakobsoo8.klassid1 tund nädalastäiendav õpikonsultatsioonE 8.tundA-303
Tatjana Estreich4c klass1 tund nädalastäiendav õpikonsultatsioonK 6.tundC-347
Sirje Tannebaum9B klass1 tund nädalastäiendav õpikonsultatsioon eesti keelesK 8.tund 9BB-227
Heli Telman6B klass1 tund nädalastäiendav õpikonsultatsioon eesti keeles (2.keelena)E 1.tundB-325

Kategooriad: