Konsultatsioonid 2022/23 ÕA

ÕpetajaKonsultatsiooni aeg
Aavo JakobsooReede 6. tund
Annelii AlamaaReede 5. tund
Daniel TappKolmapäev, 7. tund
Eedi LelovNeljapäev 6. ja 8. tund
Egle OjasooNeljapäev 7. tund
Eneli ArusaarKolmapäev 6. tund
Eva Marta SokkKolmapäev 8. tund
Evelyn SillaotsKolmapäev 6. tund
Georgina RistojaEsmaspäev 6. tund (13.00-13.45), Neljapäev 7. tund (13.55-14.40)
Heli TelmanEsmaspäeval 6. tund
Helju ViikmannEsmaspäeval 6. tund
Hellika HartõkainenTeisipäev 7.tund
Jana RiisenbergKolmapäeval 4 tund
Jelena KuvšinovaNeljapäev 7. tund
Jelena OleštšenkoNeljapäev 7. tund või kokkuleppel
Kaidi VabritKolmapäeval 7.tund või kokkuleppel
Karin PetersonKolmapäeval 6-7 tund ( 13:00-14:40) või kokkuleppel
Katrin KallitKolmapäeval 7-8 tund
Kelly SolovjovEsmaspäev 7.tund või kokkuleppel
Kerdi MihhailovaNeljapäev 8. tund
Kristi SoondraTeisipäev (13.00-13.45)
Kärt KangurEsmaspäeval 6.-7. tund
Külli PärtelsonTeisipäev 7.tund või kokkuleppel
Lisette KandimaTeisipäeval 8. tund
Made UigaNeljapäeval 6. tund
Maia AgarNeljapäeval 7. tund
Marje TilkEsmaspäev või Teisipäev 7.tund või kokkuleppel.
Mart Nõmm JrNeljapäeval 7. tund
Mart Nõmm SrKolmapäev 14.40
Merike LillelehtKolmapäeval 7.tund
Merike MeidraNeljapäev 5.tund
Naima SoosaarReede 1.tund
Raili JussNeljapäev 6. tund
Railja MuhhametzjanovaReede 6.tund
Riina TimbergTeisipäeval 7. tund
Signe LensmentTeisipäeval 7. tund (13.55-14.40)
Teisipävel ja neljapäeval kell 07.30-08.00
Silva SikkTeisipäev 6. tund (13.00-13.45)
Siret SiitamKolmapäev 6 tund
Sirje TannebaumKolmapäeval 7. tund
Sirly PihlakKolmapäeval 7.tund
Tarmo OidekiviKolmapäeval 5. tund ja neljapäeval 4. tund
Tatjana ViksKolmapäeval peale 6.tundi (kl.14-15.30) + kokkuleppel
Tiia HeintaluTeisipäeval 6. tund
Tiia ReiksaarTeisipäeval 7. tund ja vastavalt kokkuleppele
Tõnu TõnisteNeljapäev 8 tund (14.50-15.35)
Veronika UussaarEsmaspäev. 7 tund

Täiendavaõppe konsultatsioonid

ÕpetajaKlassTundide arvKonsultatsiooni/kursuse nimetusToimumise aegRuum
Eneli Arusaar1A1eesti keelT 6.tundB-323
Made Uiga3.A/B1eesti keelK 6.tundB-224
Aavo Jakobsoo5.A1eesti keel 2.keelenaT 6.tundB-127
Aavo Jakobsoo5.A4pikapäevarühm
(eesti keel 2.keelena)
E-N 7.tundB-127
Tatjana Viks10.A1matemaatikaR 5.tundA-209
Tatjana Viks12.A1matemaatikaN 6.tundA-209
Tatjana Viks9.B1matemaatikaN 7.tundA-209
Kaidi Vabrit5A/B1matemaatikaN 1.tundA-207
Kaidi Vabrit7 A/B1matemaatikaE 7.tundA-207
Karin Peterson8A/B1matemaatikaK 8.tundA-308
Kerdi Mihhailova6A/B1matemaatikaN 7.tundA-206
Kerdi Mihhailova9.A/B1matemaatikaE 8.tundA-206
Kerdi Mihhailova10.A1matemaatikaR 8.tundA-206
Kelly Solovjov5A/B
6A/B
1inglise keelN 7.tundB-225
Naima Soosaar4A1põhiainedT 5.tundB-321
Merike Lilleleht4B1põhiainedR 5.tundB-327