Õpetajad

Aavo Jakobsooabiõpetajaaavo.jakobsoo@sindi.edu.ee
Eedi Lelovbioloogia
9.b klassijuhataja
eedi.lelov@sindi.edu.ee
Egle Ojasooloodusainedegle.ojasoo@sindi.edu.ee
Eleri Tehvanusmatemaatikaeleri.tehvanus@sindi.edu.ee
Eneli Arusaarklassiõpetaja, eesti keel teise keelena, majandus
3.a klassijuhataja
eneli.arusaar@sindi.edu.ee
Erika Jeretinglise keelerika.jeret@sindi.edu.ee
Ester Lebedevaväikeklassi õpetaja
1.d; 2.d; 5.d klassijuhataja
ester.lebedeva@sindi.edu.ee
Heli Telmanklassiõpetaja, inglise keel
3.b klassijuhataja
heli.telman@sindi.edu.ee
Helju Viikmannväikeklassi õpetaja
3.d klassijuhataja
4.d klassijuhataja
helju.viikmann@sindi.edu.ee
Hellika Hartõkainenväikeklassi õpetaja
8.d klassijuhataja
hellika.hartokainen@sindi.edu.ee
Jelena Kuvšinovamuusikajelena.kuvsinova@sindi.edu.ee
Jelena Oleštšenkoklassiõpetaja
3.-4.c klassijuhataja
jelena.olestsenko@sindi.edu.ee
Kaja Luukasabiõpetajakaja.luukas@sindi.edu.ee
Karin Petersonmatemaatika
8.a klassijuhataja
karin.peterson@sindi.edu.ee
Katrin Kallitkehaline kasvatuskatrin.kallit@sindi.edu.ee
Kelly Solovjovinglise keelkelly.solovjov@sindi.edu.ee
Kristi Suppimajandusõpekristi.suppi@sindi.edu.ee
Kärt Kangurajalugu, ühiskond, usundiõpetus, filosoofia, meedia
5.a klassijuhataja
kart.kangur@sindi.edu.ee
Lembit Roosimäeajalugu, ühiskonnaõpetuslembit.roosimae@sindi.edu.ee
Lisette Kandimaprojektiõpelisette.kandima@sindi.edu.ee
Ly Teissmatemaatikaly.teiss@sindi.edu.ee
Made Uigaklassiõpetaja, eesti keel
1.a klassijuhataja
made.uiga@sindi.edu.ee
Maia Agarkunst, käsitöö, uurimistööde alused
9.a klassijuhataja
maia.agar@sindi.edu.ee
Margus Rikkpoiste töö- ja tehnoloogiaõpetusmargus.rikk@sindi.edu.ee
Marje Tilkmuusikamarje.tilk@sindi.edu.ee
Mart Nõmmmajandusõpetus, poiste töö- ja tehnoloogiaõpetusmajandus@sindi.edu.ee
Merike Lillelehtklassiõpetaja, ajalugu
2.b klassijuhataja
merike.lilleleht@sindi.edu.ee
Merike Meidraklassiõpetaja
4.b klassijuhataja
merike.meidra@sindi.edu.ee
Naima Soosaarklassiõpetaja
2.a klassijuhataja
naima.soosaar@sindi.edu.ee
Nanni Kullkehaline kasvatusnanni.kull@sindi.edu.ee
Raili Jusseesti keelraili.juss@sindi.edu.ee
Railja Muhhametzjanovavene keelrailja.muhhametzjanova@sindi.edu.ee
Riina Timbergarvutiõpetus, inimeseõpetus
10.a klassijuhataja
riina.timberg@sindi.edu.ee
Signe Lensmentarvutiõpetus, geograafia, multimeedia, loodusõpetus, loovtöö korraldus, uurimistööde vormistamine
6.b klassijuhataja
signe.lensment@sindi.edu.ee
Silva Sikkinglise keel
11.a klassijuhataja
silva.sikk@sindi.edu.ee
Siret Siitamklassiõpetaja, inglise keel
1.b klassijuhataja
siret.siitam@sindi.edu.ee
Sirje Tannebaumeesti keel ja kirjandus
8.b klassijuhataja
sirje.tannebaum@sindi.edu.ee
Sirly Pihlak6.a; 7.b  klassijuhatajasotsiaalpedagoog@sindi.edu.ee
Sven Jürgensonfüüsikasven.jyrgenson@sindi.edu.ee
Tatjana Grigorjeva-Keerupvene keel
7.a; 12.a klassijuhataja
tatjana.grigorjeva-keerup@sindi.edu.ee
Tatjana Estreichloodusõpetus, inimeseõpetustatjana.estreich@sindi.edu.ee
Tatjana Viksmatemaatikatatjana.viks@sindi.edu.ee
Tiia Heintaluklassiõpetaja, loodusõpetus
4.a klassijuhataja
tiia.heintalu@sindi.edu.ee
Tiia Reiksaarsaksa keeltiia.reiksaar@sindi.edu.ee
Veronika Uussaarajalugu
5.b klassijuhataja
veronika.uussaar@sindi.edu.ee