Õpilasesinduse valimised (kandidaatide tutvustus ja hääletus)

Avaldatud

24. – 27. septembrini toimusid Sindi Gümnaasiumis kandideerimine ja kandidaatide esitamine Sindi Gümnaasiumi õpilasesinduse koosseisu. Täideti vastav ankeet lühikese tutvustusega endast ning ideed ja põhjus õpilasesinduse liikmeks saamiseks.
Liikmeks on võimalik kandideerida terve õppeaasta jooksul – kui oled otsustanud, et tahaksid koos õpilasesindusega anda omapoolse panuse esinduse töösse, siis oled oodatud kandideerima. Sellisel juhul annab (või ei anna) nõusoleku koosseisu arvamiseks juba olemasolev õpilasesindus.
2. – 5. oktoobrini on õpilaskonnal õigus valida õpilasesindust. Selleks tuleb tutvuda kandidaatidega, valida sobivaim kandidaat välja, lisades oma nime ja klass. Tundmatute nimedega ja topelthääletused elimineeritakse.
Väljavalitutega võetakse ühendust esmaspäeval ning lõplik õpilasesinduse koosseis avalikustatakse esmaspäeva õhtuks, ehk 8. oktoobriks kooli kodulehel.
Tutvu allpool ÕE kandidaatidega ja seejärel anna oma hääl leheküle lõpus. 
[gview file=”http://www.sindigymnaasium.ee/vana/wp-content/uploads/2012/10/%C3%95E-KANDIDAADID-uus.pdf”]
[iframe src=”https://docs.google.com/spreadsheet/embeddedform?formkey=dGljYnh0R1RQSlp0Y3dKc0poNW52X3c6MQ” width=”100%” height=”721″ frameborder=”0″ marginheight=”0″ marginwidth=”0″]

Kategooriad: Uudised